Mieszkanie na wynajem Piła, Górne

3 pokoje
60.36 m²
39,76 zł/m2
1 piętro
MARG-MW-261

2 400 zł

Mieszkanie na wynajem

Szczegóły oferty

Symbol oferty MARG-MW-261
Powierzchnia 60,36 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Kaucja zabezp. 3500
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, wywóz śmieci
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda, Woda ciepła
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 510 PLN
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Podłoga kuchni panele
Wyposażenie kuchni zabudowa kuchenna, sztućce, stół, płyta indukcyjna, piekarnik, okap, lodówko-zamrażarka,, krzesła, zlewozmywak z baterią, zmywarka
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki natrysk, pralka
Liczba przedpokoi 1
Emilia Szubert

Emilia Szubert

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Napisz wiadomość 57 Ofert

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA OS. GÓRNYM

UL. KOŁOBRZESKA

najem okazjonalny

Mieszkanie o pow. 60,36m2 na I piętrze

W pełni umeblowane i wyposażone

Salon z aneksem kuchennym

Dwa oddzielne pokoje. Sypialnia z szafą. Pokój idealny dla małego dziecka, nastolatka lub przeznaczony na biuro

Garderoba

Łazienka razem z wc. Wyposażona w pralkę

Wysokie wnętrza - 3,40m

Mieszkanie ciepłe zimą i przyjemne temperaturowo latem dzięki  technologii budowy-cegła